Pałac Radziwiłłów

Twoje miejsce na wesele

Doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Bajeczna okolica oraz zapierający dech w piersiach Pałac, otoczony pięknym parkiem, utrzymany w stylu eklektycznym z elementami polskiego baroku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, proponujemy między innymi: wesela, eventy firmowe, imprezy team-building’owe, pikniki, catering.

Dzięki bliskiej odległości od centrum Krakowa oraz Międzynarodowego Poru Lotniczego w Balicach Pałac jest łatwo dostępny dla gości zagranicznych jak i mieszkających w Krakowie i jego okolicach, usytuowany w niedalekim sąsiedztwie trasy Kraków – Katowice oraz obwodnicy Krakowa, gwarantuje wszystkim gościom łatwy oraz szybki dojazd.


Nasza misja

Drodzy Państwo. Nie organizujemy przyjęć według książkowych schematów. Naszą misją jest wprawienie Państwa w zachwyt i olśnienie, tworząc przyjęcie w wymarzonym przez Państwa stylu. Realizując Państwa pomysł, służąc radą i pomocą, tworzymy idealne przyjęcia weselne.

Naszą misją jest sprawić by Państwa najważniejszy dzień w życiu pełen był tylko pozytywnych emocji i dobrego nastroju. Jesteśmy gotowi zrealizować indywidualne, najbardziej nietypowe zamówienia, jak również dysponujemy bogatą bazą, gotowych i sprawdzonych pomysłów.


Sale w Pałacu

Pałac to niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce na organizację niezapomnianego Przyjęcia weselnego, piękne stylowe, wysokie sale z zabytkowymi żyrandolami tworzą niepowtarzalną atmosferę, widok rozciągający się z każdego okna pałacowego niejednokrotnie pozostaje w pamięci wielu gości a samo miejsce jest szczególnie polecane dla Par, które pragną spędzić ten radosny dzień w zapierającym dech miejscu.

W naszych przestrzeniach organizujemy:

  • Wesela
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Imprezy firmowe

W Pałacu Radziwiłłów znajdują się cztery sale: Rycerska – największa mogąca pomieścić do 70 gości oraz trzy mniejsze sale połączone ze sobą- Salonik, Sala Środkowa, Sala Ogrodowa, na których może zasiąść do 80 osób.


 

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij formularz

W dni robocze odpisujemy do 24 godzin.

Formularz

Pola z gwiazdką obowiązkowe