Sala weselna, przyjęcia okolicznościowe, organizacja imprez - Kraków

 
 
 
 
 

Strona główna » Pałac
Front Pałacu Radziwiłłów w Balicach

Pałac Radziwiłłów

Twoje miejsce na wesele

Przyjęcia w Pałacu Radziwiłłów są organizowane od setek lat. Teraz i Twoje wesele czy inna impreza może zyskać pałacową oprawę. Organizując ją u nas, możesz liczyć na szereg korzyści, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. 
Dowiedz się więcej


Pałac z duszą

Wesele lub przyjęcie w Pałacu Radziwiłłów to szansa na oryginalną imprezę w urokliwym otoczeniu, wyróżniającym się wśród sztampowych domów weselnych. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, czeka Cię szampańska zabawa w baśniowej scenerii. Budynek położony w Balicach to zabytek z XV wieku otoczony parkiem z alejkami i ogrodem. Przebudowa, którą ponad 100 lat temu przeprowadził książę Dominik Radziwiłł, zmieniła go w arystokratyczną rezydencję, która gościła wiele znakomitości. Również dziś eklektyczny styl z elementami baroku i wystawne wnętrza świetnie nadają się na najbardziej uroczyste okazje. Wesele, komunia, ważna rocznica – w Pałacu Radziwiłłów każda impreza będzie niezapomniana.
Wnętrze Pałacu Radziwiłłów w Balicach

Plan sal w Pałacu Radziwiłłów w Balicach

Cztery sale

W środku poczujesz prawdziwie pałacowy klimat, ponieważ czekają na Ciebie cztery wysokie sale z żyrandolami. W pomieszczeniach bez trudu pomieści się około 130 osób:

  • Sala Rycerska – 52 osoby,
  • Sala Ogrodowa – 25 osób,
  • Sala Środkowa – 24 osób,
  • Salonik – 21 osób.

Dodatkowo do dyspozycji Twojej i Twoich gości będzie również przestronny hol, który idealnie nada się na miejsce do tańca. Znajdziemy także miejsce dla osób odpowiedzialnych za oprawę muzyczną. Ustawimy stoły tak, by jak najlepiej dopasować układ do Twoich wymagań. Nie musisz wynajmować wszystkich sal – możesz wybrać te, które najbardziej Cię interesują.


Wesele w plenerze

Jeśli chcesz zaprosić większą liczbę gości, znajdzie się dla nich miejsce przed Pałacem. By w pełni cieszyć się bajkowym otoczeniem budynku, rozłożymy namiot, który pomieści nawet 350 osób. Ustawimy go tuż przy Pałacu, obok malowniczego ogrodu. Dzięki temu główna część imprezy odbędzie się w plenerze, a w środku zaaranżujemy część taneczną oraz kąciki przeznaczone na dodatkową rozrywkę czy odpoczynek. Na Twoje życzenie oświetlimy Pałac Radziwiłłów z zewnątrz, dzięki czemu przez całą noc będzie wyglądać jak królewski dwór.

Dowiedz się więcej

Przygotowania do ceremonii ślubnej w ogrodzie Pałacu Radziwiłłów

Aranżacja stołu na przyjęcie weselne w Pałacu Radziwiłłów w Balicach k. Krakowa

Elastyczne warunki

Wesele czy inna impreza okolicznościowa w Pałacu Radziwiłłów to szansa na przyjęcie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Zapewniamy smaczne menu, zastawę stołową i dekoracje. Możesz u nas zamówić również alkohol na przyjęcie, pomożemy zorganizować oprawę muzyczną i transport, przygotujemy nocleg dla Twoich gości. Wszystko ustalimy indywidualnie, po wspólnej rozmowie. Nie trzymamy się sztampowych rozwiązań – możesz liczyć na elastyczne warunki.

Łatwy dojazd

Pałac Radziwiłłów jest położony w Balicach, niedaleko centrum Krakowa, blisko międzynarodowego lotniska. Dojazd na miejsce jest komfortowy, bo obiekt znajduje się w pobliżu trasy Kraków – Katowice, łatwo do niego dojechać z obwodnicy Krakowa. Ty i Twoi goście nie musicie więc obawiać się stania w korkach.
Mapa pokazująca lokalizację Pałacu Radziwiłłów w Balicach

 

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij formularz

W dni robocze odpisujemy do 24 godzin.

Formularz

Pola z gwiazdką obowiązkowe